وارد شوید

سوالی دارید؟

برای اطلاع از تخفیف دوره ها ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

blogImage
تریدسرا
6 خرداد 1401

بازیابی ارزهای دیجیتال مسروقه در متامسک امکان پذیر می شود!

0

کیف‌پول ارز دیجیتال متامسک (Metamask)، با پلتفرم Asset Reality، به منظور دسترسی و بازیابی دارایی‌های دیجیتالی همکاری می‌کند. این همکاری به کاربران کمک خواهد کرد تا دارایی‌های سرقت شده خود را بازیابی کنند. این سرویس رایگان است، اما کاربران باید هزینه‌های مربوط به دعاوی قضایی را بپردازند.
متامسک با بیش از 30 میلیون کاربر فعال ماهانه، یکی از بزرگترین کیف پول‌های دیجیتال است که کاربران جهانی به آن دسترسی دارند. با این حال، افزایش محبوبیت آن منجر به افزایش موارد کلاهبرداری و فیشینگ شده است. از آن‌جایی که متامسک به منابع مالی کاربران دسترسی ندارد، مقابله با کلاهبرداری‌های مربوط به دارایی‌های دزدیده شده چالش‌برانگیز است.
هدف این مشارکت جدید کمک به کاربران برای بازیابی دارایی‌های دیجیتالی بوده و Asset Reality مسئول بررسی کلاهبرداری‌های رخ داده است. این سرویس جدید برای تمامی کاربران متامسک در سراسر جهان در دسترس خواهد بود. Asset Reality اعلام کرده است که رویه سنتی، قربانیان را ملزم می‌کند که مبلغ قابل‌توجهی را برای پیگیری دعاوی قضایی بپردازند. برای تغییر نحوه انجام کارها، این شرکت قربانیان را گرد هم آورده و به عنوان یک گروه به پیگیری وضعیت آنها خواهد پرداخت. به این ترتیب، حتی کاربرانی که ضرر کمی متحمل شده‌اند، نیز می‌توانند دارایی‌های خود را بازیابی کنند.

اشتراک گذاری در:
منبع خبر: توئیتر

برچسب های خبر:

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیگر مطالب مرتبط