وارد شوید

درباره ما

گروه آمار و تحلیل بازار تریدسرا فعالیت خود را از سال 1398 در بازارهای مالی داخلی و بین المللی آغاز نموده است. هدف تریدسرا ایجاد مرجعی برای آموزش صحیح سرمایه گذاری و موفقیت در بازارهای مالی است. امروزه زندگی در شرایطی است که امنیت و آزادی مالی به یک ضرورت تبدیل شده است. زمان آنکه اشخاص با تکیه بر یک منبع درآمد، زندگی خود را اداره نمایند گذشته و لازم است برای حفاظت از خود در برابر فراز و نشیب های اقتصادی، نسبت به متنوع نمودن جریان کسب درآمد و داشتن چند منبع درآمد عالی در کنار کسب و کار اصلی خود اقدام نمایند.

منبع درآمد دیگر می تواند فعال (Active) باشد؛ یعنی به ازای کاری که انجام می دهید به شما پول پرداخت می شود و یا اینکه غیرفعال (Passive) باشد؛ یعنی پس از آنکه روش کسب درآمدی را فرا گرفتید و تمرین نمودید، پس از مدتی دیگر نیاز نخواهد بود کار زیادی برای کسب درآمد انجام دهید. برای آنکه بتوانید جریان درآمدی بهتری داشته باشید، لازم است آموزش های مربوط به بازارهای مالی مختلف را فرا بگیرید تا در صورت افت یکی از بازارهای مالی، امکان کسب درآمد از سایر بازارها را داشته باشید. با مطالعه زندگینامه اشخاص ثروتمند و با اندکی تامل درمیابیم آنها حداقل دارای چند جریان درآمدی هستند و از این طریق به ثروت رسیده و یا حداقل ارزش ثروت خود را حفظ نموده اند.

خبر خوب تریدسرا این است که ایجاد جریان های درآمدی کار پیچیده و طاقت فرسایی نیست. تریدسرا بستری مناسب برای ایجاد جریان های درآمدی تان به شرح موارد ذیل فراهم نموده است:

1- اگر تازه کار هستید می توانید از آموزش های قدم به قدم اساتید زبده بهره مند و با تمرین و ممارست، صرف وقت و پیگیری، مهارت های لازم را کسب نمایید. در این راستا باید:

    • مهارت های لازم برای حضور در بازارهای مالی را قدم به قدم کسب کنید.
    • ابزارهای کاربردی و مرتبط با هر بازار را بشناسید.
    • همواره سعی کنید با مطالعه روزانه، اطلاعات خود را به روز نگه دارید.
    • ترفندهای خاص هر بازار را برای کسب درآمد بهتر بشناسید.
    • اخبار و رویدادهای مرتبط با بازارهای مالی را پیگیری نمایید.

همچنین امکان خرید کلیه لوازم و تجهیزات تخصصی مورد نیاز در بازارهای مالی در این وب سایت برای شما عزیزان فراهم گردیده است.

2- اگر در حوزه بازارهای مالی متخصص هستید، تریدسرا از شما دعوت می نماید از طریق پنل فروشندگان وب سایت، نسبت به ثبت نام و فروش دوره های تخصصی خود اقدام نمایید.

3- اگر فروشنده لوازم و تجهیزات تخصصی مورد نیاز در زمینه بازارهای مالی هستید، تریدسرا از شما دعوت می نماید از طریق پنل فروشندگان وب سایت، نسبت به ثبت نام و فروش تجهیزات تخصصی خود اقدام نمایید.

در صورت داشتن هرگونه پیشنهادات، انتقادات، هماهنگی و یا کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در گروه آمار و تحلیل بازار تریدسرا به شماره تلفن 09309903090 تماس حاصل فرمائید.

Ativador Windows 7